Opinie

Opinie

Ikona Eleusa - Umilenie

To pierwsza Ikona, którą kupiłam u Pana Mariusza i już wiem, że nie ostatnia .Niezwykle starannie wykonana praca, z dbałością o każdy szczegół. Przepiękna dedykacja wyryta na tyle Ikony tylko dopełniła piękności tego dzieła, który mogliśmy podarować Rodzicom. Szczerze polecam!

Roxana.

Maria Magdalena

Ikona napisana na zamówienie jako prezent  Pierwszej Komunii Świętej w pracowni Mariusza Dziubińskiego z Radomia. Córka i my rodzice jesteśmy zadowoleni z ikony.

Andrzej Z.

Ikona Archanioła Gabriela

Bardzo dobra robota i staranne wykonanie. Ikonę kupowałem na prezent jako pamiątka chrztu i uważam, że dla osoby wierzącej jest to bardzo dobry pomysł. Ikona z uwagi na jej ładunek treści oraz emocji religijnych oraz trwałość jest pamiątką na całe życie.
Moi przyjaciele byli i są nią zachwyceni !
Błażej M.

Ikona Mandylion

To druga ikona którą kupiłem u Pana Mariusza i podobnie jak z pierwszą był to prezent. Ikona jest piękna, wykonana ze starannością
i elegancko zapakowana. Polecam takie rękodzieła bo są to "żywe dzieła sztuki" robione z sercem dla ludzi o wrażliwych sercach. Mawia się ze do trzech razy sztuka: trzecią ikonę zamówię wreszcie dla siebie do domu. Zresztą, kto powiedział że tylko trzecią? Może i trzecią i czwartą :) Warto ! 
Błażej M.
 

Ania

Do P.Mariusza trafiłam w ostatniej chwili z polecenia i nie zawiodłam się. Zamówiłam ikonę dla mojej córki z okazji przyjęcia Komunii Sw.. Ikona jest piękna, profesjonalnie wykonana, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Do tego wiedza, którą otrzymałam o sposobie pisania ikon - bezcenna. Polecam!!!  

ANNA

DODAJ OPINIĘ

Jeżeli nabyłeś ikonę w naszej pracowni, prosimy o podzielenie się opinią.

Czekamy na Wasze maile: mariusz@dziubinski.pl